Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Image and video hosting by TinyPic
Blog > Komentarze do wpisu

KUPUJEMY BOTKI : FASONY DOBRE I ZŁE

Botki to kłopotliwe buty.  Dobrze dobrane cudownie wysmuklają nogę i podkręcają stylizacje, ale jeśli wybierzemy je nierozważnie, osiągniemy odwrotny od pożądanego efekt.

Fasony na dole są ryzykowne, z dwóch powodów - mają kłopotliwą długość (skracają nogę) i elementy pogrubiające wokół najszczuplejszego fragmentu nogi. Do takich botków trzeba mieć nogi modelki a i tak nie wiem, czy efekt będzie zadowalający.

U góry znajdują się botki o dobrym fasonie, czyli głęboko wcięte (wysmuklają) i odsłaniające kostkę. Właśnie taka długość jest najbardziej optymalna.

I jeszcze jedno : najgorszy koszmar - żadnych botków na szpilce i w szpic jednoczesnie!

tandetne buty, botki


piątek, 31 sierpnia 2012, stylistka2009
Tagi: modne botki 2013

Polecane wpisy

Komentarze
2012/10/08 11:16:34
Fajne botki może znajdę jakies w przecenie jak przeszukam zakupy grupowe Poznańpozdrawia wszystkie miłośniczki mody :*

-
2012/10/24 22:34:29
Jeśli chodzi o botki, to ja uwielbiam te z Kazara na wysokim obcasie, bo niesamowicie wyszczuplają nogi. Szkoda tylko, że kiedy przychodzi zima to żadne grubsze skarpety nie wchodzą w grę, bo te botki są dość wąskie. No i kiedy spadnie śnieg to można się zabić na takich szpilkach ;) Ale i tak je noszę ;P
-
Gość: dorjan, *.dynamic.gprs.plus.pl
2012/12/22 15:22:22
Najważniejsze, aby bootki były wygodne. Bo co z tego, że będzie wyszczuplać optycznie nogę, jeśli będzie się je koszmarnie nosić. Dlatego warto szukać, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.